Stowarzyszenie Na Scenie proponuje organizatorom wydarzeń kulturalnych spektakle oraz koncerty będące w repertuarze Sceny Na Scenie. Zapraszamy Państwa również do współpracy w tworzeniu projektów związanych z produkcją i eksploatacją spektakli, koncertów, warsztatów oraz innych imprez artystycznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta repertuarowa zapewniała wysoki poziom inscenizacyjny i wykonawczy. Dlatego współpracujemy z artystami – w większości członkami ZASP – gwarantującymi z jednej strony pełny profesjonalizm, a z drugiej dużą wrażliwość na potrzeby wymagającej publiczności.

W zakładce Scena na Scenie – Nasz Repertuar znajdą Państwo nasze aktualne  propozycje. Każda z nich to inna forma prezentacji: muzyczna baśń z przesłaniem dla najmłodszych, koncert kameralny, musical, spektakl komediowy, a wkrótce także inne propozycje.

Każde organizowane przez nas wydarzenie poprzedzone jest analizą warunków technicznych miejsca, w którym ma się odbyć, kalkulacją realnych kosztów oraz uzgodnieniem wszelkich istotnych szczegółów umowy.

Zapraszamy do współpracy teatry, impresariaty oraz ośrodki kultury!