Stowarzyszenie Na Scenie rozpoczyna nowy sezon od realizacji dwóch projektów artystycznych. Pierwszym z nich jest pilotażowy odcinek cyklu wydarzeń  teatralno-muzycznych „Krakowskie Rodziny Teatralne” z udziałem artystów, których łączą więzy krwi. 3 października o godzinie 19:00 w Sali Kopułowej Teatru Groteska wystąpią dobrze znane publiczności artystki – Bożena Zawiślak-Dolny, solistka Opery Krakowskiej (mama) i Katarzyna Zawiślak-Dolny, aktorka Teatru im. J. Słowackiego (córka), które podczas niecodziennego wieczoru zaskoczą publiczność nie tylko repertuarem, ale także serią artystycznych niespodzianek. Pierwsza niespodzianka to zaproszenia, które można będzie już wkrótce wygrać w naszym facebookowym konkursie.

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa.

http://www.krakow.pl

http://www.ngo.krakow.pl

Dwa tygodnie później, 15 oraz 16 października artyści Sceny Na Scenie przeniosą widzów do świata kina, teatru i kabaretu literackiego lat dwudziestych i trzydziestych, w czasy, kiedy po latach niewoli nastąpił rozkwit twórczości znakomitych polskich kompozytorów, poetów oraz twórców filmowych. W spektaklu teatralno-muzycznym „Piosenka ci nie da zapomnieć – eksplozja polskiej kultury po odzyskaniu niepodległości” wystąpią znani krakowscy aktorzy: Lidia Bogaczówna, Bolesław Brzozowski, Anna Lenczewska, Beata Malczewska i Jacek Milczanowski oraz pianista Jerzy Kluzowicz, którzy nie tylko przypomną ówczesne wydarzenia, ale także muzyczne i literackie przeboje z tamtych lat. Obok walorów artystycznych, które z pewnością docenią dojrzali widzowie, przedstawienie ma również przesłanie edukacyjne i dla młodego pokolenia będzie atrakcyjnym uzupełnieniem nauki historii Polski. Spektakle odbędą się w Sali Kopułowej Teatru Groteska.

Poniżej zamieszczamy informacje na temat dystrybucji biletów i zaproszeń na spektakl „Piosenka ci nie da zapomnieć” oraz formularz zamówienia miejsc dla grup.

 

Zapraszamy!

Formularz grupowego zamowienia miejsc