Sezon wakacyjny w pełni. Wiele teatrów dawno już zamknęło swoje podwoje, a Kraków odpoczywa po intensywnym czasie niedawno zakończonych Światowych Dni Młodzieży.

Są jednak w naszym mieście miejsca, gdzie sezon artystyczny trwa bez przerwy, a jednym z nich jest Teatr Barakah działający na krakowskim Kazimierzu. Miejsce to niezwykłe, a prezentowaliśmy je niedawno przy okazji rozmowy z jego założycielkami http://nascenie.info/rozmowa-zalozycielkami-krakowskiego-teatru-barakah-ana-nowicka-monika-kufel/

ArtCafe Barakah - Chochla literacka 8 - Chochla Literacka - Brexit z literaturą.1__grafikaTeatr Barakah proponuje nie tylko spektakle, ale wiele innych wydarzeń kulturalnych. Już jutro o godzinie 20:00 odbędzie się literackie spotkanie z cyklu Dramatorium, a 5 sierpnia w ramach lubianej przez publiczność Chochli literackiej – Brexit z literaturą.

Ciekawie zapowiadają się filmowe wieczory. Interesująco muzycznie będzie późnym wieczorem 6 sierpnia, kiedy to w cyklu Barakah Sound System usłyszymy koncert Summer Vibes.

ArtCafe Barakah - Summer Vibes 3__grafika

Z pewnością teatralnym ciekawym  wydarzeniem będą gościnne występy teatru Tricklock Company z USA w dniach 10 i 11 sierpnia.

Teatr Barakah - Tricklock Company__grafika

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.teatrbarakah.com

A już od września, zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konkursach organizowanych przez wortal naScenie.info we współpracy z Teatrem Barakah, w ramach których co tydzień można będzie wygrać dwuosobowe zaproszenia na wybrane spektakle.

Do zobaczenia w Barakah!