Voice of Cracow w Spatifie.

  Voice of Cracow w Spatifie.

  1029
  fot.redakcja

  Wczorajszego wieczoru piwnicę Klubu Aktora Spatif, mieszczącego się przy Rynku Głównym wypełniły jazzowe i soulowe brzmienia. Wspaniałych muzycznych emocji dostarczyła publiczności Ewelina Przybyła – absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, finalistka Festiwalu Serca Bicie w Bydgoszczy, laureatka Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz festiwali związanych z muzyką folk, od roku aktorka Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Obecnie znana telewidzom z udziału w bitwie na głosy w popularnym talent-show.

  Wraz z towarzyszącymi jej muzykami: Michałem Wierbą (instrumenty klawiszowe), Grzegorzem Bąkiem (gitara basowa) i Michałem Peikerem (perkusja) stworzyli wczorajszego wieczoru fantastyczny klimat idealnie wpisujący się w atmosferę amerykańskich klubów jazzowych. Ewelina już od pierwszych taktów porwała i oczarowała publiczność swoim talentem, umiejętnościami, niezwykłą barwą i siłą głosu oraz skalą. Amerykańskimi standardami jazzowymi przeplecionymi piosenkami z  repertuaru Kayah zahipnotyzowała publiczność, która nie chciała się rozstać z Artystką. Owacje i bisy były najlepszym dowodem wielkiego sukcesu.

  fot.redakcja
  fot.redakcja

  Z pewnością niebawem o Ewelinie zrobi się głośno. Jej wielki talent wokalny w połączeniu z osobowością sceniczną i wielkim urokiem z pewnością nie umknie uwagi łowców talentów. Jesteśmy świadkami narodzin gwiazdy. Trzymamy mocno kciuki. A Państwo niech zapamiętają to nazwisko. Warto!