Andrzej Grabowski w programie „Żywot człowieka zabawnego”

    Andrzej Grabowski w programie „Żywot człowieka zabawnego”

    327

    Jest uważany za jednego z najbardziej charakterystycznych i sugestywnych polskich aktorów. Dzięki niezwykłym umiejętnościom aktorskim potrafi zmierzyć się z niemalże każdą rolą filmową i teatralną. Ma na swoim koncie różnorodne kreacje – od księdza w „Pułkowniku Kwiatkowskim”, Gebelsa w „Pitbullu”, Argana w „Chorym z urojenia” po Ferdynanda Kiepskiego w popularnym serialu „Świat według Kiepskich”

    Andrzej Grabowski  wystąpił wczoraj w Teatrze Groteska w ramach cyklu Scena Mistrzów w swoim najnowszym programie „Żywot człowieka zabawnego”. Sam na sam z publicznością, w niełatwym komediowym gatunku, jakim jest stand-up, z niemałym dystansem do siebie i otaczającego świata poruszył tematy bliskie każdemu dojrzałemu mężczyźnie. Podczas półtoragodzinnego show bawił widzów opowieściami o swoich przygodach i podróżach, nie zabrakło też tematów związanych z medycyną i erotyką oraz góralskich mądrości. Zaprezentował się także w repertuarze wokalnym wykonując kilka piosenek.

    Andrzej Grabowski wie, jak rozbawić publiczność. Traktując swój zawód poważnie często grywa – jak sam mówi – niepoważnych ludzi. W swoim programie kabaretowym udało mu się zaskoczyć i rozbawić swoich fanów, którzy wychodzili z Teatru Groteska w doskonałych humorach. A o to przecież chodzi w stand-upie. Goszcząc tego typu wydarzenia na swojej scenie, Teatr Groteska otwiera się na coraz to nową publiczność, doskonale wypełniając swoją misję teatru miejskiego posiadającego w swoim repertuarze ciekawe propozycje dla widza w każdym wieku.